Kontakt 2019-01-10T08:48:40+00:00

Välkommen att kontakta oss

Norrköping

Lincom AB
Plintgatan 3
602 23 Norrköping
Växeln: 011-362400
Support: 011-362410
Mail: info@lincom.se

Stockholm

Lincom AB
Kristinebergsvägen 44
112 44 Stockholm
Växeln: 08-128 662 60
Mail: info@lincom.se

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Jag godkänner webbplatsens integritetspolicy.

Linus karika 2
Linus Änghede
VD/Försäljning
011-362406
linus.anghede@lincom.se
Stefan hemsida
Stefan Ählman
Tekniker
011-362412
stefan.ahlman@lincom.se
erik kar
Erik Aldén
Tekniker
011-362411
erik.alden@lincom.se
jens hemsi
Jens Braender
Tekniker
011-362413
jens.braender@lincom.se

Anton Eriksson
Marknadschef
011-362407
anton.eriksson@lincom.se
Macke Hemsida
Mats Andersson
Försäljning/Konsulttjänster
011-362403
mats.andersson@lincom.se
image (7)
Tomas Lundkvist
Försäljning/Konsult
011-362402
tomas.lundkvist@lincom.se
image (10)
Marco Tauriainen
Konsult/Kontrollant
08-128 662 64
marco.tauriainen@lincom.se

Miran Futic
Samordnare
011-362401
miran.futic@lincom.se

Lena Viktorsson
Administration/Bokning
011-362408
lena.viktorsson@lincom.se
image (11)
Oskar Gusfors
Tekniker
011-362414
oskar.gusfors@lincom.se
image (7)
Håkan Grindberg
Tekniker
011-362415
hakan.grindberg@lincom.se

Michael Gustavsson
Teletekniker
011-362400
michael.gustavsson@lincom.se

Claes Johansson
Teletekniker
011-362400
claes.johansson@lincom.se

Rafal Szykulski
Tekniker
011-362400
rafal.szykulski@lincom.se

Rebecca Mickelsson
Tekniker
011-362400
rebecca.mickelsson@lincom.se

Kana Gobalasooriyakumar
Tekniker
011-362400
kana.gobalasooriyakumar@lincom.se

Lars Johansson
Teletekniker
011-362400
lars.johansson@lincom.se

Håkan Rohlin
Tekniker
011-362400
hakan.rohlin@lincom.se

Mika Haapanen
Teletekniker
011-362400
mika.haapanen@lincom.se

Tobias Svensson
Tekniker
011-362400
albin.oppang@lincom.se

Norrköping

Stockholm